ruce

PROSINEC 2020

PRVNÍ SNÍH

3. prosince 

Ráno  nás potěšila sněhová nadílka, kterou jsme okamžitě využili. Na zahradě jsme stavěli sněhuláčky, koulovali se a užívali krásného dopoledne. Stihli jsme to, protože druhý den už po sněhu nebylo ani památky.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

4. prosince – dopoledne v MŠ

 

  po svačině nás navštívil Mikuláš s nadílkou -přečetl dětem jejich hříchy, ale i pochválil  za vše, co umí, jak se chovají, jak jsou šikovné a samostatné. Každé dítě předneslo básničku nebo zazpívalo písničku a bylo odměněno dobrůtkami, ovocem a adventním kalendářem. Nakonec jsme se všichni společně vyfotografovali.

Mikuláš 2020

 

VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

7. prosince od 10:00 hodin

 

Letos jsme společně díky nouzovému stavu nemohli rozsvítit vánoční stromek na návsi, ani společně popřát krásné vánoce a mnoho zdraví do nového roku -proto jsme s dětmi vyrobili přáníčka pro seniory v Drobovicích a během vycházky jsme je roznesli do jednotlivých domů. Věříme, že udělají babičkám a dědečkům radost.

 

V pondělí 14. prosince jsme natočili vánoční pásmo básniček, písniček, tanečků a koled. Maminky a tatínkové se mohli alespoň na počítači podívat, co všechno jsme se naučili. V úterý každý  pod stromečkem našel jako odměnu  krásný dárek, který si odnesl domů.  Ve středu děti našly pod stromečkem dárky, s kterými si budou hrát ve školce. Všem se nadělené hračky, dopravní prostředky, oblečky a hry líbili a spokojeně si s nimi hrají.

od pondělí 21. prosince do neděle 3. ledna 2021 VÁNOČNÍ PRÁZDNINY –  nástup v pondělí 4. ledna

Drobovice 76

286 01 Čáslav

IČO 75034417

Telefon: 327 312 177

e-mail: msdrobovice@seznam.cz