ruce

DUBEN 2021

  1. dubna 

 

 

V pondělí na děti čekala nazdobená třída v čarodějnickém duchu. Děti vařily různé čarodějné pokrmy, tvořily čarodějnice, košťata. Nezapomínaly ani na přípravu do školy….v čarodějnickém duchu… počítání kouzelných věcí, hledání druhé poloviny kotle,  zkoumání – co do řady nepatří, porovnávání kde je více lahviček s lektvary, rovnání  čarodějnic podle velikostí,  třídění mazlíčků podle druhu, hledání stejných stínů, stříhání  pavouků a  spousty dalších  úkolů.

V úterý ve školce proběhl čarodějnický rej. Maminky opravdu ty svoje malé čarodějnice nazdobily, pomalovaly a vyslaly je na Soví vrch, kde pro ně bylo přichystáno  čarodějnické pohoštění i  pár úkolů, aby mohly být pasovány na čarodějnice druhé kategorie a získaly vysvědčení s odměnou.

Vše naše malé čarodějnice zvládly na jedničku. Nakrmily ježibabu, ozdobily klobouky, opravily pavoukovi pavučinu, zachránily žáby z lektvaru,  naplnily  lahvičky kouzelným nápojem a do kotle  přidávaly hadí vejce. Nechyběla ani promenáda  krásných čarodějnic s radami, co dobrého si dát na snídani, v jakém salonu ušít nové čarodějnické šaty a hlavně který model koštěte, je nejspolehlivější a dobře létá…nesměla chybět čarodějná diskotéka…..byl to prostě kouzelný den.

 

Drobovice 76

286 01 Čáslav

IČO 75034417

Telefon: 327 312 177

e-mail: msdrobovice@seznam.cz