Čarodějnický rej

DUBEN 2024

V pátek byl pro děti ve školce připravený čarodějnický rej. Maminky dětem připravily krásné kostýmy, tak se od rána ze šatny trousili čarodějnice a čarodějové. Po svačině pro děti byly připravené soutěže, na které se těšily.  Děti házely na cíl, slalomem nosily hadí oko do lektvaru čarodějnice, namotávaly k sobě mazlíka pavoučka, jako kočka přeběhly třídu a nakrmily kočku myší, posbíraly pavoukovi nohy, které poztrácel cestou, přeskakovaly kameny,  ozdobily barevnou sovičku a krmily žáby mouchami. Zahráli jsme si chodí bába okolo a nechyběly ani tanečky na čarodějnické písničky. Tentokrát bylo velmi hlučné povzbuzování soutěžících, myslíme, že každý, kdo se vyskytoval v blízkosti školky, musel být v údivu co se u nás děje. Bylo to hezké dopoledne, snad se dětem líbilo a užily si to, stejně jako my.

ČARODĚJNICE

witch1.png