Děti ve školce navštívila paní Lucie z městského muzea v Čáslavi. Měla pro ně připravený vzdělávací program o hmyzu.Děti prožily zajímavé dopoledne s ,,hmyzem „kolem nás. Děti se seznámily s vývojovým studiem včely a motýla. Zahrály si nové hry a na závěr si vykreslit svého motýla