Rorloučení s předškoláky

20. ČERVEN 2023

ROZLOUČENÍ

s předškoláky

Blíží se konec prázdnin a tak nastal čas rozloučit se s našimi předškoláky a  vypustit je směr škola. Na děti ráno čekala nazdobená školka a díky maminkám nachystané samé dobroty. Ty děti mlsně obcházely hned od rána a těšily se na svačinu, až si budou moci zamlsat. Než jsme začali se samotným pasováním, museli jsme vyzkoušet, jestli ti naši předškoláci jsou šikovní a můžeme je s čistým svědomím pustit do školy. Čekalo na ně pár úkolů, které zvládly na jedničku …takže nezbývá nic jiného, než přes prázdniny nachystat tašky a v září vyrazit pravou nohou. Složili i přísahu, jak se budou ve škole hezky učit, poslouchat paní učitelku a neodmlouvat při psaní úkolů….pak už následovalo samotné pasování, šerpování, předání dárečků, aby na školku hned nezapomněli a vše se stvrdilo přípitkem a mlsáním….zahráli jsme si hry podle přání předškoláků a začalo odpočítávání pár posledních dnů, kdy si s námi ve školce  budou ještě užívat a v září vyletí ty naše sovičky směr škola…přejeme šťastný a bezstarostný let….